/* Styly pro CLASSIC mám uložené v KEEPu */

Dřevěné brýle Ezreal EZ025 s tmavými skly a šedým zrcadlením

Lehké a moderní sluneční brýle s šedými skly. Brýle mají plastová skla s ochranným filtrem UV400, který ochrání Vaše oči před ultrafialovými paprsky. S těmito dřevenými brýlemi nejen ochráníte své oči, ale budete mít elegantní a moderní módní doplněk. 

SKLADEM
899 Kč
Kategorie: Dřevěné brýle
? Barva skel: Šedé
? Barva obrouček: Dřevo
? Materiál obrouček: Dřevo

Módní sluneční brýle s dřevěnými obroučky. Na výběr několik barevných variant skel. Od černé, přes oranžovou, modrou až po žlutou. Výběr je jen na Vás. Co Vám sedne k outfitu? 

Sklad jsou polarizovaná. Co to znamená? 

Speciální úprava čoček brýlí, výrazně potlačující odražené světlo. Zlepšují viditelnost zejména na moři a na sněhové pokrývce, výtečné jsou rovněž pro řidiče - mokrá silnice se ve slunci neleskne. Ochranu před UV zářením ale lepší nemají.

Co znamená UV400

Označuje, že brýle chrání oko před zářením do vlnové délky 400 nanometrů. Tedy před neviditelným zářením zvaným ultrafialové, z anglického ultra-violet (viditelné sluneční záření má od 400 do 780 nm).

Pro tělo je UV záření škodlivé: způsobuje spálení kůže a může vyvolat i některé oční nemoci. Rozděluje se na záření dlouhovlnné UVA (315-400 nm), středněvlnné UVB (280-315 nm) a krátkovlnné UVC (100-280 nm). To poslední je pohlcováno atmosférou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: