Klasické dřevěné brýle Bobo Bird s tmavými skly AG011

Elegantní celodřevěné brýle ze světlého dřeva s barevným žíháním. Módní doplněk pro muže a pro ženy. Brýle jsou precizně vyrobeny z přírodního, lehkého materiálu v kombinaci s polarizovanými skly v barevných variantách šedé, hnědé a oranžové. Skla jsou chráněna filtrem UV400

cca 3/4 týdny
1 199 Kč
Kategorie: Dřevěné brýle
? Barva skel: Šedé
? Barva obrouček: Černá
? Materiál obrouček: Dřevo
? Odstín dřeva: Tmavé
B002
ZdarmaZdarma

Sluneční brýle vhodné pro muže i ženy. Přírodní materiál použitý na výrobu brýlových obrub okouzlí milovníky nových módních trendů. Sluneční brýle značky Bobo Bird vynikají nejen využitím přírodního materiálu, ale i kvalitou polarizovaných čoček s UV filtrem 400. Polarizace brýlových čoček chrání oči před odraženými paprsky, zlepšuje celkové vnímání barev a předchází únavě očí. Brýle jsou vybaveny pružinovým pantem, díky kterému se dají pacičky mírně vychýlit do stran, což zajišťuje výborné padnutí na každý tvar obličeje.  

Chtěli bychom Vás informovat, že dřevěné brýle jsou ručně vyráběné z přírodních materiálů. Odstín, či kresba dřeva se nemusí naprosto přesně shodovat s odstínem a kresbou brýlí na Vašem monitoru. Každý kus je originál. Nejedná se tedy o vadu. 

  • Brýle z přírodního materiálu
  • Celodřevěné provedení
  • Polarizovaná plastová skla, chráněna filtrem UV400
  • Dodávané v dřevěné krabičce v sáčku s hadříkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: