Klasické dřevěné brýle s tmavými skly EZ042

Klasické dřevěné brýle. Jsou lehké a moderní s tmavými čočkami. Brýle mají plastová skla s ochranným filtrem UV400, který ochrání Vaše oči před ultrafialovými paprsky. S těmito dřevěnými brýlemi nejen ochráníte své oči, ale budete mít elegantní a moderní módní doplněk. 

2-4 týdny
Kód: B001
1 099 Kč –18 % 899 Kč
Kategorie: Dřevěné brýle
? Barva skel: Šedé
? Barva obrouček: Hnědá
? Materiál obrouček: Dřevo
? Odstín dřeva: Světlé
B001 1
Tip
ZdarmaZdarma 1 099 Kč –18 %

Sluneční brýle vhodné pro muže i ženy. Přírodní bambusové dřevo použité na výrobu brýlových obrub okouzlí milovníky nových módních trendů. Sluneční brýle značky Ezreal vynikají nejen využitím přírodního materiálu, ale i kvalitou polarizovaných čoček s UV filtrem 400. Polarizace brýlových čoček chrání oči před odraženými paprsky, zlepšuje celkové vnímání barev a předchází únavě očí. Brýle jsou vybaveny pružinovým pantem, díky kterému se dají pacičky mírně vychýlit do stran, což zajišťuje výborné padnutí na každý tvar obličeje.  

Chtěli bychom Vás informovat, že dřevěné brýle jsou ručně vyráběné z přírodních materiálů. Odstín, či kresba dřeva se nemusí naprosto přesně shodovat s odstínem a kresbou brýlí na Vašem monitoru. Každý kus je originál. Nejedná se tedy o vadu. 

Baleno v dřevěné krabičce a textilní taštičce, spolu s hadříkem a šroubováčkem pro utažení nožiček. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: